Panou fotovoltaic Longi Hi-Mo7 LR7-72HGD 615 Wp
Stoc epuizat
Cumpără în rate prin TBI Bank!
Cod Produs:
LR7-72HGD-615M
Categorii: 595-625W, 595-625W, Panouri fotovoltaice Longi Hi-Mo7, Panouri fotovoltaice Longi LR7, Panouri fotovoltaice, Panouri fotovoltaice LONGi
Etichete: longi, panou fotovoltaic, panou solar
Brand: LONGi
Descriere
Panoul fotovoltaic Longi Hi-MO7 LR7-72HGD 615 Wp este un modul de generatie avansata, echipat cu tehnologie HPDC bazata pe celule N-type, care asigura un randament superior si o performanta stabila pe termen lung. Cu o configuratie de 72 de celule half-cut, panoul ofera o eficienta energetica ridicata si pierderi reduse datorita designului imbunatatit pentru gestionarea umbririi. Este conceput pentru aplicatii la scara mare, comerciale sau industriale, oferind o durabilitate excelenta in conditii meteorologice extreme. Constructia robusta cu sticla temperata si rama de aluminiu anodizat garanteaza o durata de viata extinsa si o degradare anuala minima.
Specificații
| Model | Hi-Mo7 LR7-72HGD 615 Wp |
| Tip panou | Sticlă dublă, 2.0mm+2.0mm semi-temperata |
| Număr celule | 144 (6×24) |
| Dimensiuni | 2382×1134×30mm |
| Cadru | aluminiu anodizat |
| Cutie de joncțiune | IP68 |
| Eficiența modul | 22,8% |
| Greutate | 33.5 kg |
Descarcari

Recenzii
Produse conexe - Panou fotovoltaic Longi Hi-Mo7 LR7-72HGD 615 Wp
Produse similare
-
Panou Fotovoltaic DAS Solar DAS-DH108NA-425 N-type 425 W
Evaluat la 0 din 5 -
Panou Fotovoltaic Longi Hi-Mo7 LR5-72HGD BIFACIAL 575 W
Evaluat la 0 din 5 -
Panou fotovoltaic Longi Hi-Mo X6 Explorer LR5-66HTH 525 W
Evaluat la 0 din 5 -
Panou fotovoltaic Longi Hi-Mo X6 Explorer LR5-72HTH 565M
Evaluat la 5.00 din 5 -
Panou fotovoltaic Longi LR5-72HTH 575-580M
Evaluat la 0 din 5

