Panou fotovoltaic Longi Hi-Mo X6 Max LR7-72HTD 595-615M
Stoc epuizat
Nu se mai fabrică
Cumpără în rate prin TBI Bank!
Cod Produs:
LR7-72HTD
Categorii: 595-615M, 595-615W, Panouri fotovoltaice Longi Hi-Mo X6 Max, Panouri fotovoltaice Longi LR7, Panouri fotovoltaice, Panouri fotovoltaice LONGi
Etichete: longi, panou fotovoltaic, panou solar
Brand: LONGi
Descriere
Panoul fotovoltaic Longi Hi-Mo X6 Max LR7-72HTD 595~615M este potrivit pentru piata de distributie. Designul sau simplu intruchipeaza stilul modern. Cu o eficienta de pana la 22,8%, acest panou solar are o performanta crescuta in generarea de energie. Modulul de inalta calitate garanteaza fiabilitatea pe termen lung.
Specificații
| Model | Longi Hi-Mo X6 Max LR7-72HTD 595-615M |
| Tip panou | Sticla duala, sticla semicalita de 2,0 mm+2,0 mm |
| Număr celule | 144 (6×24) |
| Dimensiuni | 2382×1134×30 mm |
| Cadru | aluminiu anodizat |
| Cutie de joncțiune | IP68 |
| Eficiența modul | 22,8% |
| Greutate | 33.5 kg |
Descarcari

Recenzii
Produse conexe - Panou fotovoltaic Longi Hi-Mo X6 Max LR7-72HTD 595-615M
Produse similare
-
Panou Fotovoltaic AIKO Solar AIKO-A-MAH54Db 445W ABC
Evaluat la 0 din 5 -
Panou Fotovoltaic DAS Solar DAS-DH108NA-425 N-type 425 W
Evaluat la 0 din 5 -
Panou Fotovoltaic Longi Hi-Mo7 LR5-72HGD BIFACIAL 575 W
Evaluat la 0 din 5 -
Panou fotovoltaic Longi LR5-72HTH 575-580M
Evaluat la 0 din 5 -
Panou Solar Longi – LR5-54HTH 415-430M Explorer DG
Evaluat la 0 din 5


