Panou fotovoltaic Longi Hi-Mo X6 Max Explorer LR7-72HTH 605-615M
Stoc epuizat
Cumpără în rate prin TBI Bank!
Cod Produs:
LR7-72HTH
Categorii: 605-615w, 605-615w, Panouri fotovoltaice Longi Hi-Mo X6 Max, Panouri fotovoltaice Longi LR7, Panouri fotovoltaice, Panouri fotovoltaice LONGi
Etichete: longi, panou fotovoltaic, panou solar
Brand: LONGi
Descriere
Panoul fotovoltaic Longi Hi-Mo X6 Max Explorer LR7-72HTH 605-615M are o eficienta de pana la 22,8%, oferind performanta ridicata in generarea de energie. Acest panou solar este ideal pentru piata de distributie.
Specificații
| Model | Longi Hi-Mo X6 Max Explorer LR7-72HTH 605-615M |
| Tip panou | sticla peliculizata de 3,2 mm |
| Număr celule | 144 (6×24) |
| Dimensiuni | 2382×1134×30 mm |
| Cadru | aluminiu anodizat |
| Cutie de joncțiune | IP68 |
| Eficiența modul | 22,8% |
| Greutate | 28.5 kg |
Descarcari

Recenzii
Produse conexe - Panou fotovoltaic Longi Hi-Mo X6 Max Explorer LR7-72HTH 605-615M
Produse similare
-
Panou Fotovoltaic CanadianSolar CS6R-410 BF 410 W
Evaluat la 0 din 5 -
Panou Fotovoltaic Longi Hi-Mo X6 Explorer LR5-54HTDT 430 W
Evaluat la 0 din 5 -
Panou Fotovoltaic Longi Hi-Mo7 LR5-72HGD BIFACIAL 575 W
Evaluat la 0 din 5 -
Panou fotovoltaic Longi Hi-Mo 5m LR5-54HPH 415M
Evaluat la 0 din 5 -
Panou Solar Longi- LR5-72HTH 560-575M-V03 DG
Evaluat la 0 din 5
