Panou fotovoltaic Longi Hi-Mo X6 Max Explorer LR7-60HTH 505~515M
Stoc epuizat
Nu se mai fabrică
Cumpără în rate prin TBI Bank!
Cod Produs:
LR7-60HTH
Categorii: 500-560w, 505w, Panouri fotovoltaice Longi Hi-Mo X6 Max, Panouri fotovoltaice Longi LR7, Panouri fotovoltaice, Panouri fotovoltaice LONGi
Etichete: longi, panou fotovoltaic, panou solar
Brand: LONGi
Descriere
Panoul fotovoltaic Longi Hi-Mo X6 Max Explorer LR7-60HTH 505~515M este potrivit pentru piata de distributie. Cu o eficienta a modulului de pana la 22,8%, acest panou solar garanteaza fiabilitatea pe termen lung si o performanta mai buna de generare a energiei.
Specificații
| Model | Hi-Mo X6 Max Explorer LR7-60HTH 505~515M |
| Tip panou | Sticlă simpla, 3,2 mm |
| Număr celule | 120 (6×20) |
| Dimensiuni | 1990×1134×30mm |
| Cadru | aluminiu anodizat |
| Cutie de joncțiune | IP68 |
| Eficiența modul | 22,8% |
| Greutate | 24.8kg |
Descarcari

Recenzii
Produse conexe - Panou fotovoltaic Longi Hi-Mo X6 Max Explorer LR7-60HTH 505~515M
Produse similare
-
Panou Fotovoltaic CanadianSolar CS6R-410 BF 410 W
Evaluat la 0 din 5 -
Panou fotovoltaic DAS Solar DAS-DH144NA 580M
Evaluat la 0 din 5 -
Panou fotovoltaic Canadian Solar CS6L-MS 460W
Evaluat la 0 din 5 -
Panou fotovoltaic DAS Solar DAS-WH108PA 410W
Evaluat la 5.00 din 5 -
Panou fotovoltaic Canadian Solar CS6L-MS 455W
Evaluat la 0 din 5



