Panou fotovoltaic LONGi Hi-MO X6 Guardian LR5-72HTDR-575M
Stoc epuizat
Nu se mai fabrică
Cumpără în rate prin TBI Bank!
Cod Produs:
LR5-72HTDR-575M
Categorii: 575w, 575w, Panouri fotovoltaice Longi Hi-MO X6 Guardian, Panouri fotovoltaice Longi LR5, Panouri fotovoltaice, Panouri fotovoltaice LONGi
Etichete: longi, panou fotovoltaic, panou solar
Brand: LONGi
Descriere
Panoul fotovoltaic LONGi Hi-MO X6 Guardian LR5-72HTDR-575M este un modul inovator, conceput cu un design anti-praf, care permite prafului sa alunece in mod natural de pe modul. Este prevazut cu structura celulara unica, oferindu-i acestui panou fotovoltaic rezistenta superioara la degradarea cauzata de umiditate si caldura. Acest panou fotovoltaic LONGi Hi-MO X6 Guardian LR5-72HTDR-575M are incapsulare rezistenta la apa pentru a rezista la patrunderea umezelii. Asigura generare superioara de energie pe tot parcusul ciclului de viata, datorita degradarii ultra-scazute a puterii.
Specificatii
| Model | Hi-MO X6 Guardian LR5-72HTDR-575M |
| Tip panou | Sticla duala, sticla semicălita de 2,0 mm |
| Număr celule | 144 (6×24) |
| Dimensiuni | 2278×1134×30mm |
| Cadru | aluminiu anodizat |
| Cutie de joncțiune | IP68 |
| Eficiența modul | 22,3 % |
| Greutate | 31.8kg |
Descarcari

Recenzii
Produse conexe - Panou fotovoltaic LONGi Hi-MO X6 Guardian LR5-72HTDR-575M
Produse similare
-
Panou Fotovoltaic AIKO Solar AIKO-A-MAH54Db 445W ABC
Evaluat la 0 din 5 -
Panou Fotovoltaic DAS Solar DAS-DH108NA-425 N-type 425 W
Evaluat la 0 din 5 -
Panou Fotovoltaic Longi Hi-Mo X6 Explorer LR5-54HTDW 430 W
Evaluat la 0 din 5 -
Panou fotovoltaic Longi Hi-Mo 4m LR4-60HPB 350M
Evaluat la 0 din 5 -
Panou Solar Longi- LR5-72HTH 560-575M-V03 DG
Evaluat la 0 din 5


