Panou fotovoltaic Longi Hi-Mo X6 Explorer LR5-72HTD 570 Wp
Stoc epuizat
Nu se mai fabrică
Cumpără în rate prin TBI Bank!
Cod Produs:
Hi-Mo X6 Explorer LR5-72HTD 570 Wp
Categorii: Panouri fotovoltaice Longi Hi-Mo X6 Explorer, Panouri fotovoltaice Longi LR5, Panouri fotovoltaice, Panouri fotovoltaice LONGi
Etichete: longi, panou fotovoltaic, panou solar
Brand: LONGi
Descriere
Panoul fotovoltaic Longi Hi-Mo X6 Explorer LR5-72HTD 570 Wp este potrivit pentru piata de distributie. Are o structura unica a celulelor HPBC de inalta eficienta, astfel ca stabileste un nou standard pentru tehnologia fotovoltaica. Acest panou solar Longi este caracterizat de celule cu randament ridicat, performanta remarcabila, fiabilitate de top si aspect modern.
Specificații
| Model | Hi-Mo X6 Explorer LR5-72HTD |
| Tip panou | sticla dubla, sticla semi-temperata de 2,0 mm |
| Număr celule | 144 (6×24) |
| Dimensiuni | 2278×1134×30mm |
| Cadru | aluminiu anodizat |
| Cutie de joncțiune | IP68 |
| Eficiența modul | 22,1% |
| Greutate | 31,8 kg |
Descarcari

Recenzii
Produse conexe - Panou fotovoltaic Longi Hi-Mo X6 Explorer LR5-72HTD 570 Wp
Produse similare
-
Panou Fotovoltaic CanadianSolar CS6W-550 550W
Evaluat la 0 din 5 -
Panou fotovoltaic Longi Hi-Mo X6 Explorer LR5-66HTH 525 W
Evaluat la 0 din 5 -
Panou fotovoltaic Canadian Solar CS6L-MS 460W
Evaluat la 0 din 5 -
Panou fotovoltaic Longi LR5-72HTH 575-580M
Evaluat la 0 din 5 -
Panou Solar Longi- LR5-72HTH 560-575M-V03 DG
Evaluat la 0 din 5


