Panou Fotovoltaic Longi Hi-Mo X6 Explorer LR5-54HTH 435 Wp
Stoc epuizat
Nu se mai fabrică
Cumpără în rate prin TBI Bank!
Cod Produs:
Hi-Mo X6 Explorer LR5-54HTH 435 Wp
Categorii: Panouri fotovoltaice Longi Hi-Mo X6 Explorer, Panouri fotovoltaice, Panouri fotovoltaice LONGi
Etichete: longi, panou fotovoltaic, panou solar
Brand: LONGi
Descriere
Panoul Fotovoltaic Longi Hi-Mo X6 Explorer LR5-54HTH 435 Wp este un panou solar cu design simplu si stil modern, potrivit pentru piata de distributie. Acest panou fotovoltaic Longi asigura performanta crescuta in generarea de energie. Modulul de inalta calitate garanteaza fiabilitatea pe termen lung.
Specificații
| Model | Longi Hi-Mo X6 Explorer LR5-54HTH |
| Tip panou | sticlă securizată de 3,2 mm |
| Număr celule | 108 (6×18) |
| Dimensiuni | 1722×1134×30mm |
| Cadru | aluminiu anodizat |
| Cutie de joncțiune | IP68 |
| Eficiența modul | 22,3 % |
| Greutate | 20.8 kg |
Descarcari

Recenzii
Produse conexe - Panou Fotovoltaic Longi Hi-Mo X6 Explorer LR5-54HTH 435 Wp
Produse similare
-
Panou Fotovoltaic CanadianSolar CS6L-460BF 460 W
Evaluat la 0 din 5 -
Panou fotovoltaic Longi Hi-Mo 4m LR4-60HPB 350M
Evaluat la 0 din 5 -
Panou fotovoltaic Longi Hi-Mo 5m LR5-54HPH 415M
Evaluat la 0 din 5 -
Panou fotovoltaic Canadian Solar CS6L-MS 460W
Evaluat la 0 din 5 -
Panou fotovoltaic Longi LR5-54HTH 435W
Evaluat la 5.00 din 5

