Panou fotovoltaic Longi Hi-MO X10 Scientist LR7-60HVH 540 WP
Stoc epuizat
Cumpără în rate prin TBI Bank!
Cod Produs:
Hi-MO X10 Scientist LR7-60HVH 540 Wp
Categorii: Panouri fotovoltaice Longi LR7, Panouri fotovoltaice, Panouri fotovoltaice LONGi
Etichete: longi, panou fotovoltaic, panou solar
Brand: LONGi
Descriere
Panoul fotovoltaic LONGi Hi-MO X10 Scientist LR7-60HVH 540 Wp este un modul monocristalin de inalta performanta, conceput pentru centrale solare rezidentiale, comerciale sau industriale care cer eficienta ridicata si fiabilitate pe termen lung.
Specificații
| Model | Hi-MO X10 Scientist LR7-60HVH 540 Wp |
| Tip panou | sticla simpla, sticla temperata acoperita de 3,2 mm |
| Număr celule | 120 (6×20) |
| Dimensiuni | 1990×1134×30mm |
| Cadru | aluminiu anodizat |
| Cutie de jonctiune | IP68, 3 diode |
| Eficienta maxima modul | 23.9% |
| Greutate | 25kg |
Descarcari

Recenzii
Produse conexe - Panou fotovoltaic Longi Hi-MO X10 Scientist LR7-60HVH 540 WP
Produse similare
-
Panou Fotovoltaic AIKO Solar AIKO-A-MAH54Db 445W ABC
Evaluat la 0 din 5 -
Panou Fotovoltaic Longi Hi-Mo7 LR5-72HGD BIFACIAL 575 W
Evaluat la 0 din 5 -
Panou fotovoltaic Longi Hi-Mo 5m LR5-54HPH 415M
Evaluat la 0 din 5 -
Panou fotovoltaic Canadian Solar – TOPHiKu6 CS6W-T 560-580W
Evaluat la 0 din 5 -
Panou fotovoltaic Longi LR5-54HTB 410-425W
Evaluat la 0 din 5

