Panou fotovoltaic Longi Hi-MO X10 EcoLife LR7-54HVH 475~490M
Cumpără în rate prin TBI Bank!
Cod Produs:
LR7-54HVH
Categorii: Panouri fotovoltaice Longi LR7, Panouri fotovoltaice, Panouri fotovoltaice LONGi
Etichete: longi, panou fotovoltaic, panou solar
Brand: LONGi
Descriere
Panoul fotovoltaic Longi Hi-MO X10 Explorer LR7-54HVH 475~490M este potrivit pentru piata de distributie. Acest panou solar Longi se bazeaza pe noua tehnologie LONGi HPBC 2.0, Wafer TaiRay si celula de tip N. Panoul fotovoltaic Longi aduce imbunatatiri semnificative ale eficientei, supraincalzirii modulelor si performantei in conditii de umbrire. Este prevazut cu o structura 0BB si un design soft-breakdown, care optimizeaza performanta modulului la umbra, prin reducerea pierderilor de putere cu 70% comparativ cu modulele TOPCon. Acest panou solar stabileste un nou standard de performanta in industrie.
Specificații
| Model | Hi-MO X10 Explorer LR7-54HVH 475~490M |
| Tip panou | sticla simpla, sticla temperata acoperita de 3,2 mm |
| Număr celule | 108 (6×18) |
| Dimensiuni | 1800×1134×30mm |
| Cadru | aluminiu anodizat |
| Cutie de jonctiune | IP68, 3 diode |
| Eficienta maxima modul | 24% |
| Greutate | 21.6kg |
Descarcari

Recenzii
Produse conexe - Panou fotovoltaic Longi Hi-MO X10 EcoLife LR7-54HVH 475~490M
Produse similare
-
Panou Fotovoltaic Longi Hi-Mo X6 Explorer LR5-54HTDW 430 W
Evaluat la 0 din 5 -
Panou Fotovoltaic Longi Hi-Mo7 LR5-72HGD BIFACIAL 575 W
Evaluat la 0 din 5 -
Panou fotovoltaic Canadian Solar CS6L-MS 460W
Evaluat la 0 din 5 -
Panou fotovoltaic Canadian Solar CS6L-MS 455W
Evaluat la 0 din 5 -
Panou Solar Longi – LR5-54HTH 415-430M Explorer DG
Evaluat la 0 din 5


