Panou fotovoltaic Heckert ZEUS 1.0 N-Type Bifaziales Glas-Glas- 445WP
Cumpără în rate prin TBI Bank!
Categorii: Panouri fotovoltaice Heckert Solar, Panouri fotovoltaice
Etichete: heckert solar, panou fotovoltaic, panou solar
Brand: Heckert Solar
Descriere
Panoul fotovoltaic Heckert ZEUS 1.0 N-Type Bifaziales Glas-Glas- 445WP asigura performanta si eficienta remarcabile, avand un coeficient de temperatura imbunatatit si bifacialitate optimizata. Acest panou solar ofera rezultate excelente chiar si in conditii de lumina slaba. Are o putere de 445 wp si o eficienta de 22,3%, fiind astfel un modul care garanteaza o aprovizionare cu energie fiabila si durabila pe termen lung.
Specificații
| Model | ZEUS 1.0 N-Type |
| Tip panou | M10 monocristalin de tip N, TOPCon |
| Număr celule | 108 celule semidecupate |
| Dimensiuni | 1762 x 1134 x 30 mm |
| Cadru | aluminiu anodizat negru de 30 mm |
| Cutie de joncțiune | IP68, 3 diode |
| Eficiența modul | 22,3% |
| Greutate | 24,5 kg |
Descarcari

Recenzii
Produse conexe - Panou fotovoltaic Heckert ZEUS 1.0 N-Type Bifaziales Glas-Glas- 445WP
Produse similare
-
Panou Fotovoltaic CanadianSolar CS7L-600 600W
Evaluat la 0 din 5 -
Panou Fotovoltaic DAS Solar DAS-DH108NA-425 N-type 425 W
Evaluat la 0 din 5 -
Panou fotovoltaic Longi LR5-72HTH 575-580M
Evaluat la 0 din 5 -
Panou fotovoltaic Longi LR5-54HTB 425-430M
Evaluat la 0 din 5 -
Panou Solar Longi- LR5-72HTH 560-575M-V03 DG
Evaluat la 0 din 5



