Panou fotovoltaic Canadian Solar CS 6.2 48TD 455W
Cumpără în rate prin TBI Bank!
Panoul fotovoltaic Canadian Solar CS6.2-48TD 455W este un modul de inalta performanta, echipat cu tehnologie avansata N-Type TOPCon, ideal pentru aplicatii rezidentiale si comerciale. Acesta ofera o putere de 455 W si o eficienta de 22,8%, asigurand o productie energetica constanta chiar si in conditii de lumina redusa. Designul cu sticla pe ambele fete ii confera durabilitate si protectie sporita impotriva factorilor externi. Panoul are dimensiuni de 1762 x 1134 x 30 mm, o greutate de 24,6 kg si este format din 144 celule. Functioneaza la o tensiune de circuit deschis de 53,1 V si un curent de scurtcircuit de 10,75 A. Tensiunea maxima a sistemului este de 1500 V, conform standardelor IEC/UL. Degradarea puterii este redusa, cu maximum 1% in primul an si pana la 0,4% anual in urmatorii ani. Este o alegere fiabila pentru instalatii fotovoltaice de lunga durata si eficienta ridicata.
Specificatii
| Model | CS 6.2 48TD 455W |
| Tip panou | celule TOPCon |
| Număr celule | 144 [2 x (12 x 6) ] |
| Dimensiuni | 1762 ˣ 1134 ˣ 30 mm |
| Cadru | aluminiu anodizat |
| Cutie de joncțiune | IP68, 3 diode bypass |
| Eficiența modul | 22,8 % |
| Greutate | 24.6 kg |
Descarcari

Produse similare
-
Panou Fotovoltaic CanadianSolar CS6W-550 550W
Evaluat la 0 din 5 -
Panou fotovoltaic DAS Solar DAS-DH144NA 580M
Evaluat la 0 din 5 -
Panou fotovoltaic Longi LR5-54HTB 425-430M
Evaluat la 0 din 5 -
Panou fotovoltaic Canadian Solar – TOPHiKu6 CS6W-T 560-580W
Evaluat la 0 din 5 -
Panou Solar Longi- LR5-72HTH 560-575M-V03 DG
Evaluat la 0 din 5

