Invertor trifazat Huawei SUN2000-150KTL-MG0
5 616,00 € +TVA 21%
Cumpără în rate prin TBI Bank!
Cod Produs:
SUN2000-150KTL-MG0
Categorii: 100kw, 100kw, Invertoare panouri fotovoltaice, Invertoare Huawei, Invertor trifazat Huawei
Etichete: Huawei, invertor, invertor trifazat
Brand: Huawei
Descriere
Invertorul trifazat Huawei SUN2000-150KTL-MG0 este realizat să ofere performante de neegalat in scenarii dificile, rezistand testului timpului. Prevazut cu protectie impotriva fulgerelor, prevenire a exploziilor de hidrogen si cicluri de temperatura, acest invertor trifazat Huawei este de neinvins. Este proiectat sa reziste frigului extrem, caldurii arzatoare, precum si conditiilor de umiditate ridicata.
Specificatii
| Model | SUN2000-150KTL-MG0 |
| Putere maxima | 150000 W |
| Eficienta | 98,8% |
| Interval temperatura de functionare | -25°C ~+60°C |
| Umiditate relativa de functionare | 0% RH~100% RH |
| Afisaj | Indicatoare LED; Aplicatie WLAN integrata + FusionSolar |
| Nivel de protectie | IP66 |
| Topologie | Fara transformator |
| Dimensiune | 1,000 x 710 x 395 mm |
| Greutate | 102 kg |
Descarcari

Recenzii
Produse conexe - Invertor trifazat Huawei SUN2000-150KTL-MG0
Produse similare
-
Invertor Huawei SUN2000-5KTL-L1
Evaluat la 0 din 5670,80 €Prețul inițial a fost: 670,80 €.499,00 €Prețul curent este: 499,00 €. +TVA 21% -
Invertor Fronius Eco 27.0-3-S WLAN
Evaluat la 0 din 5 -
Invertor Fronius Eco 25.0-3-S WLAN
Evaluat la 0 din 5 -
Invertor Fronius Symo 20.0-3-M LIGHT
Evaluat la 0 din 5




