Invertor HUAWEI SUN2000M 215KTL-H3
Cumpără în rate prin TBI Bank!
Cod Produs:
HUAWEI SUN2000M 215KTL-H3
Categorii: 100kw, 100kw, Invertoare panouri fotovoltaice, Invertoare Huawei, Invertor comercial Huawei
Etichete: Huawei, invertor comercial, invertor Huawei
Brand: Huawei
Descriere
Invertorul HUAWEI SUN2000M 215KTL-H3 este un invertor comercial, esential pentru sistemele de productie a energiei solare fotovoltaice. Cu o eficienta maxima de 99% si metoda de racire Smart Air Cooling, acest invertor comercial Huawei este o optiune excelenta din punct de vedere al eficientei energetice.
Specificatii
| Model | Invertor HUAWEI SUN2000M 215KTL-H3 |
| Putere maxima | 215000 W |
| Eficienta | 99% |
| Interval temperatura de functionare | -25°C ~ 60°C |
| Umiditate relativa de functionare | 0 ~ 100% |
| Afisaj | Indicatoare LED, WLAN + APP |
| Nivel de protectie | IP66 |
| Comunicatie | USB, MBUS, RS485 |
| Dimensiune | 1,035 x 700 x 365 mm |
| Greutate | ≤86 kg |
Descarcari

Recenzii
Produse conexe - Invertor HUAWEI SUN2000M 215KTL-H3
Produse similare
-
Invertor Fronius Symo 7.0-3-M WLAN
Evaluat la 0 din 5 -
SMA Sunny Tripower X 12 / 15 / 20 / 25 Invertor
Evaluat la 0 din 5 -
Invertor Fronius Symo 6.0-3-M WLAN
Evaluat la 0 din 5




