Invertor HUAWEI SUN2000 25K-MB0
2 398,80 € +TVA 21%
Cumpără în rate prin TBI Bank!
Cod Produs:
HUAWEI SUN2000 25K-MB0
Categorii: 20kw, 20kw, Invertoare panouri fotovoltaice, Invertoare Huawei, Invertor comercial Huawei
Etichete: Huawei, invertor comercial, invertor Huawei
Brand: Huawei
Descriere
Invertorul HUAWEI SUN2000 25K-MB0 este un invertor comercial, esential pentru sistemele de productie a energiei solare fotovoltaice. Datorita optimizarii sale, acest invertor comercial Huawei asigura cu pana la 30% mai multa energie. Prevazut cu sistem de siguranta alimentat AI, asigurand protectie activa impotriva arcului electric. Invertorul comercial Huawei contine 2 terminale pentru baterie și este compatibil cu LUNA2000-S0.
Specificatii
| Model | Invertor HUAWEI SUN2000 25K-MB0 |
| Putere maxima | 25000 W |
| Eficienta | 98,4% |
| Interval temperatura de functionare | -25°C ~+60°C |
| Umiditate relativa de functionare | 0% RH~100% RH |
| Afisaj | Indicatoare LED; Aplicatie WLAN integrata + FusionSolar |
| Nivel de protectie | IP66 |
| Comunicatie | RS485;WLAN/Ethernet prin SmartDongle-WLAN-FE (Optional) 4G/3G/2GviaSmartDongle-4G (Optional); EMMA (Optional) |
| Dimensiune | 546x460x241.5mm |
| Greutate | 21kg |
Descarcari

Recenzii
Produse conexe - Invertor HUAWEI SUN2000 25K-MB0
Produse similare
-
SMA Sunny Tripower X 12 / 15 / 20 / 25 Invertor
Evaluat la 0 din 5 -
Invertor Fronius Symo 5.0 3 M WLAN
Evaluat la 0 din 5 -
Invertor Fronius Symo 8.2-3-M WLAN
Evaluat la 0 din 5





