Invertor hibrid trifazat Solis S6 10kW LV
1 437,50 € +TVA 21%
Cumpără în rate prin TBI Bank!
Cod Produs:
S6-EH3P10K02-NV-YD-L
Categorii: 10kw, Invertoare panouri fotovoltaice, Invertor Solis, Invertoare hibride, Invertoare trifazate
Etichete: hibrid inverter, invertor trifazat, solis
Brand: Solis
Descriere
Invertorul hibrid trifazat Solis S6 10kW LV se potriveste pentru sistemele rezidentiale mari de stocare a energiei fotovoltaice cu tensiune scazuta a bateriei. Acest invertor trifazat este compatibil cu panouri fotovoltaice de mare putere. Prevazut cu o varietate de caracteristici, acest invertor hibrid trifazat Solis ajuta gospodariile sa atinga cu usurinta nevoile energetice fara emisii de carbon.
Specificatii
| Model | Solis S6 10kW 3Ph Hybrid Inverter, 2MPPT, DC, for LV |
| Putere maxima | 10kW |
| Eficienta | 97.6% |
| Curent maxim de incarcare/descarcare | 220 A |
| Curent de intrare maxim | 15.2 A |
| Afisaj | 7.0” Ecran LCD & Bluetooth + APP |
| Interval temperatura de functionare | -40 la +60 °C |
| Nivel de protectie | IP66 |
| Dimensiune | 430 × 660 × 305 mm |
| Greutate | 42 kg |
Descarcari

Recenzii
Produse conexe - Invertor hibrid trifazat Solis S6 10kW LV
Produse similare
-
Invertor Huawei SUN2000-5KTL-L1
Evaluat la 0 din 5670,80 €Prețul inițial a fost: 670,80 €.499,00 €Prețul curent este: 499,00 €. +TVA 21% -
Invertor Fronius Eco 27.0-3-S WLAN
Evaluat la 0 din 5




