Invertor hibrid monofazat Solis S6 8,0kW
997,17 € +TVA 21%
Cumpără în rate prin TBI Bank!
Cod Produs:
S6-EH1P8K-L-PLUS
Categorii: 8kw, Invertoare panouri fotovoltaice, Invertor Solis, Invertoare monofazate, Invertoare hibride
Etichete: hibrid inverter, invertor monofazat, solis
Brand: Solis
Descriere
Invertorul hibrid monofazat Solis S6 8,0kW este potrivit pentru sistemele rezidentiale de stocare a energiei fotovoltaice. Suporta o intrare de curent MPPT de pana la 32A. Se potriveste pentru diferite panouri fotovoltaice de mare putere.
Specificatii
| Model | Solis S6 8,0kW 1Ph Hybrid Inverter, 2 MPPT, DC, for LV |
| Putere maxima | 8kW |
| Eficienta | 96.2% |
| Interval tensiune de intrare | 187 – 253 V |
| Curent de intrare maxim | 32 A |
| Afisaj | 7.0″ LCD display & Bluetooth + APP |
| Interval temperatura de functionare | -25 to +60 °C |
| Nivel de protectie | IP66 |
| Dimensiune | 335 × 560 × 253 mm |
| Greutate | 23.5 kg |
Descarcari

Recenzii
Produse conexe - Invertor hibrid monofazat Solis S6 8,0kW
Produse similare
-
SMA SUNNY TRIPOWER SMART ENERGY 5.0 / 6.0 / 8.0 / 10 Hibrid Invertor
Evaluat la 0 din 5 -
Invertor Fronius Eco 25.0-3-S WLAN
Evaluat la 0 din 5 -
Invertor Fronius Symo 20.0-3-M LIGHT
Evaluat la 0 din 5





