Invertor hibrid comercial Solis S6 12kW 3Ph 4MPPT HV
1 482,35 € Prețul inițial a fost: 1 482,35 €.1 302,00 €Prețul curent este: 1 302,00 €. +TVA 21%
Cumpără în rate prin TBI Bank!
Cod Produs:
S6-EH3P12K-H
Categorii: 12kw, Invertoare comerciale, Invertoare panouri fotovoltaice, Invertor Solis, Invertoare hibride
Etichete: hibrid inverter, invertor comercial, solis
Brand: Solis
Descriere
Invertorul hibrid comercial Solis S6 12kW 3Ph 4MPPT HV este potrivit pentru sisteme de stocare a energiei fotovoltaice rezidentiale mari si comerciale mici. Suporta conectarea in retea a generatorului si functionarea in paralel a mai multor invertoare. Datorita designului sau 4MPPT, acest invertor hibrid comercial Solis este perfect pentru sistemele de stocare a energiei fotovoltaice pe acoperisuri mari, cu mai multa orientare a acoperisului si structura complexa.
Specificatii
| Model | Solis S6 12kW 3Ph 4MPPT HV |
| Putere maxima | 12kW |
| Eficienta | 97.7% |
| Curent maxim de incarcare/descarcare | 50 A |
| Curent de intrare maxim | 4 × 20 A |
| Afisaj | 7.0” Ecran LCD & Bluetooth + APP |
| Interval temperatura de functionare | -25 la +60 °C |
| Nivel de protectie | IP66 |
| Dimensiune | 563 × 546 × 250 mm |
| Greutate | 35.2 kg |
Descarcari

Recenzii
Produse conexe - Invertor hibrid comercial Solis S6 12kW 3Ph 4MPPT HV
Produse similare
-
Invertor Fronius Symo 7.0-3-M WLAN
Evaluat la 0 din 5 -
SMA SUNNY TRIPOWER SMART ENERGY 5.0 / 6.0 / 8.0 / 10 Hibrid Invertor
Evaluat la 0 din 5 -
Invertor Fronius Symo 8.2-3-M WLAN
Evaluat la 0 din 5




