Baterie stocare energie Huawei LUNA2000-161kWh
Cumpără în rate prin TBI Bank!
Cod Produs:
LUNA2000-161kWh
Categorii: Baterii solare, Baterii Huawei
Etichete: baterie, Huawei, stocare energie
Brand: Huawei
Descriere
Bateria stocare energie Huawei LUNA2000-161kWh se utilizeaza pentru alimentarea sistemelor fotovoltaice si poate fi folosita in diverse scenarii, inclusiv pentru fabrici, piete, statii de incarcare sau campusuri. Este o baterie sigura si fiabila, care asigura protectie activa multipla de siguranta. In plus, bateria de stocare a energiei fotovoltaice Huawei asigura mai multa energie utilizabila, datorita optimizatorului de baterie incorporat si a incarcarii si descarcarii independente.
Specificatii
| Model | Baterie stocare energie Huawei LUNA2000-161kWh |
| Configurarea bateriei | 10S1P |
| Capacitatea maxima a bateriei sistemului de stocare a energiei | 161.3kWh |
| Putere maxima de incarcare | ≤100 kW |
| Putere maxima de descarcare | ≤100 kW |
| Eficienta | 98.4% |
| Interval temperatura de functionare | -30 °C ~ 55 °C |
| Interval temperatura de depozitare | -40 °C ~ 60 °C |
| Umiditate relativa de functionare | 0 ~ 100% |
| Mediu instalare | Instalare in exterior |
| Modul de control al temperaturii bateriei | Aer conditionat de calitate industriala |
| Port de comunicatie | Ethernet / SFP |
| Protocol de comunicatie | Modbus TCP |
| Nivel de protectie | IP55 |
| Evaluare de protectie EMC | ClassA |
| Dimensiune | 1810mm×2135mm×1200mm |
| Greutate | ≤1070kg |
Descarcari

Recenzii
Produse conexe - Baterie stocare energie Huawei LUNA2000-161kWh
Produse similare
-
Baterie BYD B-Box LVS 20.0
Evaluat la 0 din 5 -
Baterie BYD B-Box LVS 8.0
Evaluat la 0 din 5 -
Baterie BYD B-Box 11.0 Premium HVM
Evaluat la 0 din 5 -
Baterie BYD B-Box Premium HVS 10.2
Evaluat la 0 din 5





